Niedzielny Obiad w Dębnie

Gru 15, 2017 | KKS, Niedzielny Obiad

W Niedzielnym Obiedzie, który miał miejsce w środę 13 grudnia 2017 roku, wzięło udział 22 seniorów z KKS Dębno. Wydarzenie było współfinansowane ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Osób Starszych na lata 2014-2020. Sponsorem był także właściciel firmy „Pod Jesionami” – p. Wolak. Współgospodarzem biesiady był także GOPS Dębno. W sumie wszystkich biesiadników było pięćdziesięciu.

Obiad rozpoczął się o godzinie 13:00. Razem z seniorami zasiedli do wspólnego stołu ks. Bogusław, Wójt gminy Dębno Pan W.Kozłowski oraz zastępca wójta i sekretarz.

Po słowie wstępnym, przywitaniu wszystkich, odbył się występ dwojga dzieci. Rodzeństwo zaśpiewało piękne kolędy. Następnie wszyscy wspólnie zjedli wystawny obiad. Po posiłku każdy kto chciał mógł zabrać głos. Były życzenia, śpiew i pięknie spędzone chwile.

Z pewnością obiady będą kontynuowane w przyszłym roku, ponieważ sprawia to seniorom dużo przyjemności i dostarcza niezapomnianych chwil.